Nowoczesna służba zdrowia

telemedycyna

kompleksowe narzędzia telemedyczne

Nowoczesna platforma telemedyczna

umożliwiającą konsultowanie Pacjentów przez chat, telefon i wideokonferencję

Zyskaj nowy kanał świadczenia usług. Konsultuj nowych Pacjentów o dowolnej porze i z dowolnego miejsca.

Zbudujesz listy lojalnych Pacjentów, którzy dotrą do Ciebie w możliwie najłatwiejszy sposób. Utrzymasz z Pacjentami stały kontakt, nawet po opuszczeniu Twojego gabinetu.

Telemedycyna

Co zyskujesz?

Nowych pacjentów

Otwierasz gabinet na nowych Pacjentów, pochodzących z różnych źródeł

poprawę jakości

Pacjenci chętniej Cię wybierają, ułatwiasz im dostęp do informacji i dokumentacji

stały monitoring

Monitorujesz stan zdrowia Pacjentów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

dokumentacja medyczna

Zyskujesz dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej Pacjenta i masz pełną wiedzę

czas oczekiwania

Skracasz czas oczekiwania Pacjenta na pomoc lekarską i pozbycie się niedogodności

usprawniasz system

Pracujesz według najnowszych standardów. Odciążasz system opieki poprzez komunikację EDM

talkie-image
telemedycyna

jak uruchomić?

Wdrożenie

Szkolimy Cię z korzystania z naszej platformy, wdrażamy Twój usługi

grafiki

Udostępniasz terminy kiedy jesteś dostępny do telekonsultacji

Konsultujesz

Logujesz się po otrzymaniu SMS o umówionej konsultacji zdalnej

Zyskasz Pacjentów

modele współpracy

Możesz konsultować zarówno własnych Pacjentów, jak i Pacjentów innych lekarzy, korzystających z telekonsultacji Moja Recepcja. W przypadku konsultacji własnych Pacjentów, ponosisz miesięczną opłatę za licencję na korzystanie z Platformy, a własne wynagrodzenie ustalasz samodzielnie. W innym wypadku ustalamy satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie. Nie musisz posiadać indywidualnej praktyki lekarskiej, aby konsultować prywatnych Pacjentów.

Kto korzysta

z e-zdrowia?

Usługi zdalnej opieki medycznej uzupełniają terapię, wspomagają diagnozowanie, wzmacniają efektywność leczenia i poczucie bezpieczeństwa pacjentów poprzez zapewnienie stałego kontaktu z lekarzem.

Platforma telemedyczna to nie tylko produkt informatyczny do komunikacji z Pacjentami, ale przede wszystkim jest to certyfikowany wyrób medyczny.

Realizacja usług zdalnej opieki medycznej możliwa jest dzięki naszej platformie, pozwalającej na ciągły monitoring stanu zdrowia pacjentów nawet gdy opuszczą Twój gabinet. Platforma telemedyczna odbiera i przetwarza dane medyczne pochodzące z systemów, aplikacji i urządzeń pomiarowych.

Staniesz się częścią nowoczesnego systemu, który skraca czas dostępu do lekarza specjalisty, poprawia działanie systemu służby zdrowia, oszczędza niepotrzebny dyskomfort Pacjenta.

  • PAcjenci
  • Assistance
  • Laboratoria
  • Pracodawcy
  • Sieci
  • Farmacja
talkie-image
Zastosowanie telemedycyny

przykłady wykorzystania

Punkty Diagnostyczne z powodzeniem i dużym oczekiwaniem Pacjenta przekazują wyniki badan laboratoryjnych oraz obrazowych prost do profilu Pacjenta.Punkty Diagnostyczne to również nowoczesne stanowiska wyposażone w aparaturę pomiarową, w których Pacjenci samodzielnie mogą skorzystać z usług zdalnej opieki medycznej poza placówkami medycznymi. Najczęściej urządzenia tego typu spotykane są np. w biurowcach, na lotniskach, w zakładach ubezpieczeń itp. Pomiary wykonywane są samodzielnie przez Pacjenta, a następnie oceniane i interpretowane przez lekarzy za pośrednictwem platformy telemedycznej.

Rejestracja rytmu serca w dowolnych interwałach czasowych. Pacjent sam decyduje kiedy i jak długo realizuje badanie telemonitoringu kardiologicznego, pozostając pod stałą opieką specjalistów medycznych. Badanie można wykonywać całodobowo lub podczas wybranych aktywności w ciągu dnia (np.: rehabilitacji, spaceru), a także w sytuacjach odczuwanych dolegliwości, niepokoju bądź wzmożonego stresu. Świadczenie usług w ramach Zdalnej Opieki Kardiologicznej następuje zgodnie z zaleceniami lekarza kierującego. Przed każdym badaniem personel medyczny zbiera szczegółowy wywiad kardiologiczny z Pacjentem oraz wykonuje referencyjne badanie EKG. Pozwala to na indywidualne dopasowanie progów detekcji dla każdego Pacjenta. Zebrane dane pozwalają otoczyć go najlepszą opieką medyczną.

Zdalna opieka położnicza umożliwia wykonanie pasywnego badania KTG w domu pacjentki. Zdalna Opieka Położnicza to rozwiązanie przeznaczone do bezpiecznego monitorowania czynności akcji serca dziecka oraz czynności skurczowej macicy w warunkach domowych. Dzięki przenośnemu urządzeniu pacjentka w dowolnym miejscu i czasie może wykonać nieinwazyjne badanie KTG. Badanie KTG, wykonywane w trzecim trymestrze ciąży, pozwala na pełny monitoring czynności serca dziecka i skurczy macicy bez konieczności wychodzenia z domu.

Zdalna Opieka Senioralna pozwala na bieżące monitorowanie podstawowych parametrów życiowych pacjenta przez ratowników medycznych oraz konsultowanie stanu zdrowia i samopoczucia osób w wieku podeszłym z lekarzem prowadzącym, fizjoterapeutą, dietetykiem, psychologiem lub z lekarzem specjalistą. Badania mogą być wykonywane przez samego pacjenta, ale również przez jego opiekuna lub personel medyczny zarówno w domu (dla jednego pacjenta), jak i w domach opieki lub w ośrodkach skupiających seniorów (usługi dedykowane grupom badanych). Na podstawie przesyłanych wyników lekarz prowadzący może skontaktować się z pacjentem, zarządzić wizytę domową lub wezwać pogotowie ratunkowe.

Zdalna opieka pulmonologiczna pozwala na monitorowanie pacjentów chorych m.in. na astmę czy POChP. Dzięki regularnym pomiarom spirometrii, pulsyksometrii, szczytowego przepływu wydechowego oraz kontroli specjalistów wzrasta bezpieczeństwo i komfort życia pacjentów.

Zdalna opieka pediatryczna również z powodzeniem znajduje swoje uznane przez Pacjentów miejsce. Opiekunowie dzieci często zostają zaniepokojeni objawami kaszlu, kataru, gorączki… i starają sobie odpowiedzieć na pytanie czy to już czas na lekarza? . Korzystając ze urządzeń mHealth, wątpliwości zostaną szybko rozwiane. Aktualnie istnieje możliwość zbadania się bez wychodzenia z domu i wysłania danych do lekarza, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

talkie-image

Szybki kontakt

telefon

Biuro

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03–901 Warszawa