Przyjazny system

telemedycyna

Telemedycyna

Dopasujemy system do twoich wymagań

Pracujemy z e-zdrowiem od samego początku powstania tego typu wizyty. Wiemy doskonale w jaki sposób przygotować system, aby pracował od dla Ciebie w możliwie najlepszy sposób. Przygotujemy indywidualne rozwiązanie, indywidualne wdrożenie rozwiązania.  System będzie posiadał logotypy i kolory Twojej Placówki. Zapłacisz jedynie niską prowizję za zrealizowane wizyty. Nie poniesiesz kosztów stałych utrzymania systemu, czy kosztów wdrożenia systemu. 

Outsourcing systemu

Dostęp do pełnego systemu w modelu white label wraz z usługami telemedycznymi i usługami obsługi rezerwacji: potwierdzenia, koordynacja pobierania płatności. ​

Dopasowany system

Dostęp do pełnego systemu w modelu white label wraz z usługami telemedycznymi i usługami obsługi rezerwacji: potwierdzenia, koordynacja pobierania płatności. ​

Integracja

Integracja ze środowiskiem programowania Partnera. Podstawowe usługi oraz świadczenia będziesz prowadził w dotychczasowym oprogramowaniu. Nasz system zwiększy Twoje możliwości ​

wsparcie

Służymy wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie wdrożenia i dalszej współpracy. Zależy nam, aby system był w pełni wykorzystany w Twojej placówce.

Zwiększ swoje możliwości

Zdobądź nowoczesną technologię bez ponoszenia stałych kosztów.

Zapłacisz jedynie prowizję za zrealizowane zdalne konsultacje.

Zapraszamy do kontaktu

Pytania?

chętnie pomożemy

telefon

Wyślij zgłoszenie

Klikając w przycisk „Proszę o kontakt” wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu obsługi Twojego zgłoszenia przez Moja Recepcjac Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o zasadach ochrony Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zdalna opieka medyczna, stały monitoring Pacjenta, bez wychodzenia z domu.

Usługa telemedyczna, to Zdalna Opieka Medyczna która pozwala na monitoring stanu zdrowia pacjenta oraz wykonanie badań profilaktycznych oraz badań kontrolnych poza w domu pacjenta lub poza środowiskiem szpitalnym. Ten sposób świadczenia opieki jest możliwy dzięki przenośnym urządzeniom medycznym, rejestrującym określone parametry życiowe. Wyniki badań są przesyłane do wiedzy lekarza prowadzącego, gdzie poddawane są analizie.

Wynajęcie platformy do telemedycyny, pozwoli Państwu na szybkie poszerzenie oferty swoich usług. Outsoursing gotowej platformy telekonsultacyjnej to natychmiastowe dotarcie do nowych pokładów dotąd nie obsługiwanych.

Outsoursing rozwiązań telemedycznych powoli Państwo cieszyć się z zawsze aktualnej wersji oprogramowania. Na dynamicznie rosnącym rynku usług telemedycznych, rośnie liczba urządzeń mHealth. Każde nowe rozwiązanie wymaga integracji ze środowiskiem w którym prowadzą Państwo swoją działalność. Najem gotowej platformy, to gwarancja stabilności działania systemu, przez darmowe aktualizacje oprogramowania.

Cena najmu platformy jest elastyczna. Skomponujemy ofertę bazując na przewidywanej liczbie wykonanych konsultacji, liczbie personelu medycznego oraz liczbie wkomponowanych do Platformy indywidualnych rozwiązaniach.