Jesteś wyłącznym właścicielem swoich danych

Chcemy rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, które mógłbyś mieć w związku z bezpieczeństwem powierzonych nam danych. Naczelna zasada brzmi:

Wszystko, co wprowadzisz do systemu pozostaje twoją wyłączną własnością
Twoje dane nie zostaną udostępnione ani rozdystrybuowane.

Oznacza to, że nigdy nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim, innym gabinetom, klinikom ani lekarzom.

Twoje dane są bezpieczne z Microsoft Azure

Korzystamy z jednego z najlepszych i najbardziej godnych zaufania serwisów zabezpieczania baz danych, by zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo danych Twoich i Twoich pacjentów. Przechowywanie danych w chmurze umożliwia Ci nieograniczony dostęp z każdego miejsca na świecie i ze wszystkich urządzeń. Jednocześnie zabezpiecza przed utratą i kradzieżą danych oraz nie pozwala na nieuprawniony dostęp. Z Microsoft Azure Twoje dane są chronione m.in. poprzez ciągłe tworzenie kopii zapasowej oraz profesjonalny firewall.

Bardzo poważnie traktujemy Twoją prywatność

Usługi serwisu, takie jak np. elektroniczny terminarz, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wygody użytkowania oraz maksymalnego bezpieczeństwa Twoich danych. Oto, w jaki sposób ułatwiamy Ci pracę i zapewniamy bezpieczeństwo danych.

Bezpieczny

Jesteś wyłącznym właścicielem swoich danych. Ani my, ani nikt inny nie ma do nich dostepu. Jeżeli jednak chcesz, możesz udzielić pozwolenia dostępu do swojego terminarza online asystentce lub sekretarce, by usprawnić działanie gabinetu.

Zabezpieczony

Twoje dane chronione są skryptem 256-bitowym, co zabezpiecza je przed nieuprawnionym dostępem. Jednocześnie, dzięki usłudze przechowywania danych w chmurze Microsoft Azure, Ty sam masz dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie i ze wszystkich urządzeń.

Kontakt

Jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki budujemy relację z pacjentami - pozostajemy w kontakcie, jednak nie narzucamy się. Oferty promocyjne przesyłamy wyłącznie tym pacjentom, którzy wyrazili taką chęć.